Aktuální pozvánky na vyjížďky

Zdravíme všechny příznivce cykloturistiky!

Počasí už začíná připomínat jaro a je nejvyšší čas si začít plánovat, kam jet na kole tento rok. Kdo ještě není rozhodnut, možná mu přijde vhod níže uvedená nabídka:

Od Dany Kadlčíkové z Uničova máme informaci, že na jejích letošních cyklovýletech jsou ještě u každého 2 – 3 volná místa. Pokud máte zájem o některý z níže uvedených zájezdů, neprodleně kontaktujte Danu a ta Vám nezávazně pošle podrobnější informace. Více info: danaunicov@seznam.cz; tel. 777 008 848.

Lázeňským trojúhelníkem na kole – 10.5. – 13.5.2018(KV, Mariánky, Františkovy Lázně), ubytování v Karlových Varech.

Lago di Garda na kole- 8.7.- 16.7.2018, hotelové ubytování s polopenzí na jednom místě. Hvězdicovité výlety, některé s podporou busu. Možnost lehčí a náročnější varianty.

Od Berlínských jezer k Baltu- 16.8. – 24.8.2018 cyklisticky méně náročné, spojené s návštěvou Berlína. Poté přejezd do oblasti Usedomu a putování podél  Baltu. Ubytování na 2 místech.

 

Dále přidáváme pár aktuálních pozvánek ze Sluňákova:

pátek, 9. březen 2018 18:00

Dům přírody Litovelského Pomoraví – centrum Sluňákov

Soví noc v Domu přírody

Večer se sovami ze stanice pro handicapované živočichy. Aktivity pro děti, beseda s živými sovami. Pohlaďte si sovu, vyfotografujte se s ní. Večerní vycházka za houkáním sov. Vhodné i pro děti, které vydrží vzhůru po sovím způsobu – ukončení po 20 hodině. 18.00 aktivity pro děti ve vstupní hale; 18:30 a 19:30 beseda v sále a vycházka ve skupinách. Rodinné vstupné 50 Kč.

 

sobota, 10. březen 2018 09:30

Dům přírody Litovelského Pomoraví – centrum Sluňákov Horka nad Moravou

Kterak se bobři v Domě přírody usadili

Návštěva bobřího světa pro děti i dospělé.  Přijďte se podívat do míst, kde si našla domov bobří rodinka. Dramatické osudy bobrů, ucpaný rybník a nakonec melodrama se šťastným koncem. Rodinný život našich bobrů. Prohlídka ložnice, jídelny, trucovny, spižírny i zahrádky (garáž zatím nemají). Jak bobři pomáhají s péčí o přírodní galerii.  Průvodce dospělých RNDr. Vlastimil Kostkan, PhD. Rodinné vstupné 50 Kč.

Více na: www.slunakov.cz